دانلود بازی آسمان نورد Rolling Sky 2.1.6 - اندروید با نسخه هک شده و مود

جدیددانلود بازی آسمان نورد Rolling Sky 2.1.6 – اندروید با نسخه هک شده و مود

دانلود بازی آسمان نورد Rolling Sky 2.1.6 – اندروید با نسخه هک شده و مود

دانلود بازی آسمان نورد Rolling Sky 2.1.6 - اندروید با نسخه هک شده و مود
Rolling Sky بازی محبوب و فوق العاده زیبا با گیم پلی اعتیاداور در سبک بازیهای تخته ای و پازل از استودیوی Cheetah Games برای اندروید است و از پرمخاطب ترین های دسته بندی بازیهای Board گوگل پلی به شمار می رود!

همانند دیگر بازی این کمپانی یعنی Piano Tiles، در Rolling Sky هم سرعت عکس العمل شما حرف اول را در پیروزی یا شکستن رکورد می زند!
مکانیزم های گیم پلی بازی به عناوین سبک رانر شباهت زیادی دارد ؛ این بازی از هفت مرحله گوناگون تشکیل شده که در هر مرحله باید با کنترل شیئی دایره ای شکل، آن را به خط پایان برساند ؛ برای این کار کافی است تا در قسمت پایینی صفحه لمسی، دست خود را به سمت چپ یا راست بکشید تا گوی به مسیری که می خواهید حرکت کند!
یک بازی تفننی جالب که هر چقدر در آن ببازید باز هم دلتان میخواهد یک دست دیگر آن را بازی کنید! تنها کاری که باید انجام دهید آن است که با حرکت به چپ و راست به موانع برخورد نکنید و خودتان را روی مسیر نگه دارید! این بازی دارای 5 صحنه مختلف است که تنوعی بی نظیر را برایتان رقم میزند! فکر میکنید بتوانید در تمام مراحل چقدر دوام بیاورید؟!
دانلود بازی آسمان نورد Rolling Sky 2.1.6 - اندروید با نسخه هک شده و مود
With its simple yet addictive gameplay, since its released, Rolling Sky (Unlimited Shields/Balls) has made a strong impression on many players around the world. The game was developed by Cheetah Mobile, a Chinese mobile internet company. Not only are they producing games but they also release many popular mobile applications.
16

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.