بازی BAD 2 BAD: EXTINCTION 1.3.0 اندروید

جدیددانلود بازی بد به بد BAD 2 BAD: EXTINCTION 1.3.0 اندروید + نسخه مود

دانلود بازی بد به بد BAD 2 BAD: EXTINCTION 1.3.0 اندروید + نسخه مود شده

دانلود بازی اکشن بد به بد : انقراض برای پلتفرم اندروید

دانلود بازی بد به بد BAD 2 BAD: EXTINCTION 1.2.1 اندروید

BAD 2 BAD: EXTINCTION – بد به بد: انقراض نسخه 2 از بازی اکشن محبوب و دوست داشتنی بد به بد از استودیوی DAWINSTONE برای اندروید است!

داستان BAD 2 BAD: EXTINCTION به زمانی برمیگردد که شما سازمان تروریستی Al-Qatala که رئیس آن Gorat al-Llama است را شکست داده اید ؛ اما اکنون متوجه شده اید که پشت پرده دست انسان ها در کار بوده است!

اکنون شما با همان تیم دلتای خود با موجودات بی دم که همان انسان ها باشند، روبرو خواهید شد! در این قسمت از بازی شما با 5 گروه از دشمنان زامبی [زامبی های وحشی، زامبی های خونخوار، سگ های زامبی، آمازون ها و لژیون بی دم ها] که هر کدام از این دشمنان دارای داستان و قابلیت های خاص خود هستند، مواجه خواهید شد!

گیم پلی همانند نسخه اول بازی می باشد، در BAD 2 BAD: DELTA با طیف گسترده ای از واحد ها و سلاح ها به نبرد با دشمنان می رفتید و حالا هم در BAD 2 BAD: EXTINCTION همین اتفاق تکرار شده است، اما یک سری ویژگی های جدید جان تازه ای به ان بخشیده است که بدون شک نظرتان را جلب میکند!

اگر از علاقه مندان و دوستداران بازیهای اکشن هستید مطمئنا BAD 2 BAD: EXTINCTION با ساخت فوق العاده اش نظرتان را جلب میکند.

 

تغییرات نسخه ی V1.2.1 بازی BAD 2 BAD: EXTINCTION 1.2.1 اندروید :

اضافه شدن ویژگی های جدید + رفع باگ ها + بهینه سازیهای مختلف.

 

17

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.